کت و شلوار اداری سرمه‌ای

کت سرمه ای

کت و شلوار اداری سرمه‌ای

 

آیا شما هم به دنبال کت و شلوار اداری سرمه‌ای هستید؟ شما هم نمی‌دانید چگونه  باید انتخاب ایده آلی در این باره داشته باشید؟

مجموعه پوشاک گارنو با تجربه کهن و با گروه مشاوران حرفه‌ای خود،  در این مقاله شما را یاری خواهد کرد.

به شما قول می‌دهیم، که بهترین کت شلوار اداری سرمه‌ای را با بالاترین سطح کیفیت، به شما پیشنهاد دهیم.

چنانچه اطلاعات دیگری راجع به انواع مدل کت و شلوار اداری، لازم داشتید، می‌توانید به صورت تلفنی با مشاوران ما صحبت و مشاوره نمایید.

تیتر مواردی که در این مقاله به همراه شما بررسی می‌کنیم به شرح زیر است:

 • انواع پارچه‌های کت و شلوار اداری سرمه‌ای
 • انواع برش کت و شلوار اداری
 • متریال استفاده شده در کت و شلوار اداری گارنو
 • مناسب‌ترین انتخاب کت و شلوار اداری سرمه‌ای برای مدیران
 • بهترین کت و شلوار اداری سرمه‌ای برای پرسنل انتظامات
 • بهترین کت شلوار اداری سرمه‌ای برای پرسنل داخلی


انواع پارچه کت و شلوار سرمه‌ای گارنو

برای تولید پارچه سرمه‌ای گزینه‌های انتخابی زیادی برای پارچه آن وجود دارد. البته این موضوع نیز به قسمتی از سازمان و یا شرکت که می‌خواهد، این کت و شلوار در آنجا استفاده شود، بستگی دارد.

برای مثال مجموعه‌ای می‌خواهد، برای کادر مدیریتی خود کت و شلوار اداری سرمه‌ای تهیه کند. پیشنهادی که مجموعه پوشاک گارنو بهاین مجموعه می‌دهد، پارچه ۵۰/۵۰  پلی استر و پشم می‌باشد.

که البته در مورد اینکه چرا این پارچه برای کت و شلوار اداری مدیران مناسب‌تر است، صحبت خواهیم کرد.

گزینه بعدی پارچه‌های دارای الیاف پلی استر  و ویسکوز هستند. این پارچه‌ها دارای استقامت بالا در برابر استفاده زیاد و خشکشویی مکرر هستند.

در نوع بافت پارچه برای کت و شلوار اداری سرمه‌ای می‌توان از پارچه‌های فیلافیل، سوزنی و یا گاباردین بافت استفاده نمود. هر کدام از این پارچه‌ها دارای فواید و ضعف خاص خود می‌باشند. در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

حتما بخوانید: نکات مهمی راجع به رنگ سرمه‌ای

پارچه فیلافیل بافت که چندین نوع آن نیز در بازار موجود است، هر چقدر دارای پشم طبیعی بیشتری باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. و البته هر چقدر که به جای wool، ویسکوز آن بیشتر شود، قیمت آن نیز ارزان‌تر تمام خواهد شد.

پارچه دیگری به نام طرح سوزنی ریز هم برای کت و شلوار اداری استفاده می‌شود، که مانند فیلافیل دارای چند مدل بافت و ترکیب است. ولی از لحاظ ماندگاری نسبت به فیلافیل ماندگاری و دوام کمتری دارند.

در مورد پارچه گاباردین بافت هم می‌توان به چند مورد اشاره کرد، ولی قبل از هر چیز بهتر است، راز این پارچه را به شما بگوییم. پارچه گاباردین به خاطر نوع بافت خود خیلی زود برق می‌افتد.در نتیجه، انتظاری که شما از کت شلوار اداری با بافت گاباردین دارید، برآورده نخواهد کرد. زیرا دوام و زیبایی زیادی نخواهد داشت.

                                                 بعضی رنگ‌های پارچه فیلافیل

کالیته رنگبندی فیلافیل
کالیته رنگبندی پارچه فیلافیل

 

مشاهده نمونه مدل‌های کت و شلوار اداری 


انواع برش کت و شلوار اداری گارنو

 

در مورد برش‌های کت و شلوار اداری، بیشترین نوع برشی که مورد پسند پرسنل واقع می‌شود، برش‌های کلاسیک هستند. دلیل  اینکه برای کت و شلوار اداری پرسنل از برش‌های کلاسیک و کمی آزاد استفاده می‌شود، این است که، راحتی پرسنل در استفادهاز اآن طی ساعات زیاد می‌باشد.

برخی مجموعه‌ها، کت و شلوار اداری را  برای کادر داخلی شرکتشان تهیه می‌کنند. این مجموعه‌ها معمولا از برش‌های اسلیم فیت هم  استقبال می‌کنند.


متریال استفاده شده در کت و شلوار اداری گارنو

 

برای متریال استفاده شده در کت و شلوار اداری بهتر است، اجناسی با وزن کمتر و استقامت بیشتری مورد انتخاب قرار گیرند. علت اینکه ما روی موارد بالا  اصرار و پا فشاری داریم، این است که، پرسنل ،کت و شلوار اداری را در ساعات زیادی می‌پوشند، و مدام آنها را برای شستشو به خشکشویی می‌برند. بنابراین بهتر است، که از مواد اولیه‌ای که دارای مقاومت بالایی هستند، در بافت این کت و شلوارها استفاده شود. همچنین وزن کمتر ی هم داشته باشند، تا پرسنل دیرتر خسته شوند.

با توجه به یکسری کمبودهایی که در کشور ما به دلایل مختلف وجود داشته، خوشبختانه مجموعه پوشاک گارنو توانسته است، با لحاظ نمودن یکسری از استانداردها، بهترین متریال داخلی را برای کت و شلوار اداری خود انتخاب نماید. این امر سبب رضایت فراوان سازمان‌ها و شرکت‌هااز برند گارنو شده است.


بهترین انتخاب کت و شلوار سرمه‌ای اداری برای مدیران

 

بهترین انتخاب کت و شلوار سرمه‌ای اداری برای مدیران را می‌توان به کت و شلوارهایی که وزن سبک‌تر و لطافت بیشتری دارند نسبت داد.

در کت و شلوارهایی که دارای wool بیشتری هستند، این نسبت باعث درخشیدن این پارچه‌ها در جلسه‌های خاص مدیریتی می‌شود.

علت اینکه ما این تیپ پارچه را برای کادر اداری زیاد مناسب نمی‌بینیم، این است که یکسری شرایط کاری خاص برای پرسنل وجود دارد، ولی این شرایط برای مدیران وجود ندارد. البته فکر می‌کنم منظورمان را در اینجا به خوبی رسانده باشم.

پیشنهاد مطالعه: انتخاب بهترین رنگ کت شلوار

                            نمونه کت و شلوارهای کلاسیک

 

بهترین کت و شلوار اداری سرمه‌ای برای پرسنل انتظامات

 

گزینه مناسب برای کت و شلوار اداری رنگ سرمه‌ای برای کادر انتظامات، کت و شلوارهایی هستند، که دارای ویژگی‌های زیر باشند:

 1. وزن سبک پارچه
 2. ترجیحا انتخاب رنگ سرمه‌ای کمی روشن(به علت گرمای بیشتر در رنگ‌های تیره)
 3. انتخاب پارچه‌هایی که دارای گرمای کمتر باشند، که در طولانی مدت باعث کلافگی کادر انتظامات نشوند
 4. انتخاب پارچه‌هایی که دارای استقامت بیشتری باشند
 5. انتخاب برش کلاسیک

مواردی که در بالا پیشنهاد  داده شد، نتایج کار کارشناسی شده‌ایست، که مجموعه پوشاک گارنو طی سالیان متمادی، به آن دست یافته است.

مشکلاتی وجود داشت، که پرسنل مجموعه‌ها را آزار می‌داد. ما با تحقیقات خود طی پژوهش و مصاحبه‌های میدانی مستقیماً از زبان خود پرسنل آنا را جویا شده‌ایم. و تلاش می‌کنیم، که با مقالات زیاد این موارد را به گوش مدیرانی که حق انتخاب دارند برسانیم، بلکه کمی بیشتر مطالب و موارد را رعایت کنند.


بهترین کت شلوار اداری سرمه‌ای برای پرسنل داخلی

 

بهترین کت و شلوار اداری از  نظر ما یعنی کت و شلواری که افراد حین استفاده، احساس خوبی از پوشیدن آن داشته باشند. حس خوب زمانی به دست می‌آید، که ما به نظرات آنها احترام گذاشته باشیم.

کت و شلوار اداری سرمه‌ای گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارد. چه از لحاظ مدل و چه از نظر تنوع رنگ سرمه‌ای.

متاسفانه بعضی از مسئولان عزیز بدترین نوع رنگ سرمه‌ای و یا درصد ترکیبی از پارچه را انتخاب می‌کنند، که پرسنل به مرور زمان روحشان خسته و کسل می‌شود.

بهتر است در انتخاب‌هایمان بیشتر دقت کنیم.

مجموعه پوشاک گارنو(Garno)، با افتخار اعلام می‌دارد، با داشتن یکی از بهترین کادرها در زمینه انتخاب و تولید انواع کت و شلوار اداری می‌تواند در تمام ایام سال، در خدمت شما عزیزان باشد.

                                                                                 نمونه‌های کت و شلوار اداری

کت شلوار اداری سرمه‌ای
رنگبندی سرمه‌ای پارچه فیلافیل
((هدف گارنو درخشیدن در تاریکی است))
 
دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر

جهت همکاری با ما، خرید عمده و یا و خرید تکی پوشاک مردانه تولید شده توسط گروه تولیدی گارنو اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر

جهت همکاری با ما، خرید عمده و یا و خرید تکی پوشاک مردانه تولید شده توسط گروه تولیدی گارنو اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.