کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن

کت و شلوار سرمه ای با کراوات

سرمه‌ای روشن برای کت شلوار اداری 

 

کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن، می‌تواند انتخاب خوبی برای بعضی قسمت‌های اداری سازمان‌ها و شرکت‌ها باشد.

یکی از نگرانی‌های مدیران، انتخاب بهترین رنگ‌های کت و شلوار برای واحد سازمانی‌شان است.

در این مقاله می‌خواهیم در مورد انتخاب بهترین رنگ کت و شلوار سرمه‌ای اداری  مشاوره بدهیم.

امیدواریم در انتهای این مطالب بهترین انتخاب را برای کت و شلوار پرسنل خود انجام دهید.

مطالبی را که می‌خواهیم در مورد آنها با شما صحبت کنیم به صورت سرفصل در ذیر آورده‌ایم:

  • انواع پارچه کت و شلوار اداری سرمه‌ای روشن
  • طرح‌های پارچه کت و شلوار سرمه‌ای
  • یقه‎های پیشنهادی برای کت و شلوار اداری
  • پیراهن‌های پیشنهادی پوشاک گارنو
  • کفش‌های ایده آل برای کت و شلوار سرمه‌ای روشن اداری
  • استفاده از اکسسوری


انواع پارچه کت شلوار اداری سرمه‌ای

برای کت و شلوار اداری سرمه‌ای روشن تنوع پارچه بسیار زیاد وجود دارد.

پارچه‌هایی که دارای ویسکوز، پلی استر و پشم طبیعی یا wool هستند. انتخاب این پارچه‌ها برای افراد مختلف کاربرد متفاوتی دارند.

اگر پرسنل شما افراد رده بالا و یا مدیران هستند، و کت و شلوار اداری سازمان را به صورت دائم نمی‌پوشند، هدف شما نیز کت شلوار جذاب و خاص است؛ ما به شما کت و شلوارهایی که دارای wool بیشتری هستند را پیشنهاد می‌کنیم.

این کت و شلوارها دارای وزن بسیار کمی هستند. شفافیتی دارند، که باعث می‌شود، افراد زمان پوشیدنT حس لوکس بودن را به خوبی تجربه کنند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با پارچه کت و شلواری پشمی اینجا را کلیک کنید

نکات ضعف پارچه پشمی

تولید کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن، از پارچه‌های پشمی اصول ریزی را می‌طلبد که باید همواره مد نظر قرارداد.
تنها ضعف این کت شلوارهای لوکس، زود چروک شدن آنها می‌باشد. البته در زمان پوشیدن باید کمی دقت بیشتری در نگهداری آن انجام داد.

                                                     نمونه کت و شلوار wool 

کت و شلوار خاص wool
کت و شلوار خاص wool

برای واحدهایی مثل قسمت‌های ستاد سازمان خود، پیشنهاد مجموعه پوشاک گارنو پارچه‌های ۵۵/۴۵ -پلی استر ویسکوز هستند. این پارچه‌ها طرفداران زیادی در کت و شلوار مردانه دارند. علت آن هم تراکم بالای پارچه است.

عامل فوق باعث می‌شود، کت و شلوارها دیرتر چروک شوند، و دوام بیشتری داشته باشند. این موضوع یکی از دغدغه‌هایی است، که پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌ها به خاطر کت و شلوار اداری خود با آن درگیر هستند. به همین دلیل پوشاک گارنو این پارچه را به عنوان یکی از گزینه‌های  بسیار خوب، به شما پیشنهاد می‌دهد.

                                                  نمونه پارچه فیلافیل۵۵/۴۵

رنگبندی سرمه ای فیلافیل
رنگبندی سرمه ای فیلافیل

طرح‌های پارچه کت و شلوار سرمه‌ای

برای طرح کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن ، گزینه‌های زیادی  وجود دارد. ولی اغلب طرح‌هایی که برای کت و شلوار اداری انتخاب می‌کنند، پارچه‌های ساده هستند. پارچه‌های راه راه و یا چهارخانه برای بعضی شرکت‌ها که برای واحد ستادی خود می‌خواهند، کت و شلوار تهیه کنند، مناسب و زیباست، ولی ما آن را برای واحد‎هایی مثل انتظامات پیشنهاد نمی‌کنیم.

برای پارچه‌های ساده، طرح‌هایی مثل فیلافیل، سوزنی و جودون درشت را می‌توان نام برد.


یقه‌های پیشنهادی برای کت و شلوار اداری سرمه‌ای روشن

کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن باید با چه یقه‌ای دوخته شود؟ گارنو برای پرسنل اداری و سازمان‌ها، یقه‌های انگلیسی و بلیزر را پیشنهاد می‌دهد. برای کت و شلوار اداری سرمه‌ای روشن، معمولاً یقه بلیزر گزینه بهتری می‌باشد.

علت این نوع انتخاب از طرف مجموعه گارنو اسپرت بودن رنگ پارچه می‌باشد.

                                         نمونه کت و شلوار یقه انگلیسی اداری

کت و شلوار یقه انگلیسی
کت و شلوار یقه انگلیسی

پیراهن مردانه پیشنهادی پوشاک گارنو

پیراهن‌های پیشنهادی مجموعه گارنو برای کت و شلوار اداری سرمه‌ای روشن، پارچه‌های فلورا (پنبه، پلی استر )می‌باشد . این پارچه به دلیل داشتن ترکیب عالی باعث می شود، در پوشیدن طولانی مدت، موجب تعرق نشود، و احساس بهتری برای اشخاص به همراه داشته باشند.

برای این نوع پارچه کت و شلوار اداری می‌توان از پیراهن‌هایی که طرح بسیار ریز دارند، استفاده کرد. زیرا باعث متفاوت‌تر شدن پرسنل سازمان‌ها نسبت به بقیه شرکت‌ها می‌شود. برای مثال می‌توان از پیراهن‌های چهارخانه ریز و یا راه راه ریز استفاده کرد.(دعوت می‌کنم برای آگاهی بیشتر کلیک کنید)

رنگ مناسب برای پیراهن

نکته‌ای که در اینجا پوشاک گارنو به شما پیشنهاد می‌دهد، این است که، در انتخاب رنگ مناسب برای پیراهن این کت و شلوار دقت کافی را داشته باشید. 

گارنو رنگ آبی تیره و یا سرمه‌ای را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهد. زیرا به دلیل اختلاف رنگ موجود بین کت و شلوار با پیراهن یک ست خاص و شیک می شود.در واقع کنتراست خوبی در این نوع ترکیب حاصل می‌شود.

                                                                                                        نمونه کت و شلوارهای اداری گارنوکفش‌های ایده‌آل برای کت و شلوار سرمه‌ای روشن اداری

کفش برای ست کردن با کت و شلوار، یکی از گزینه‌هایی است، که به زیبایی بیشتر ست لباس کمک می‌کند. به همین علت در تصمیم گرفتیم در خصوص انتخاب کفش مناسب نکاتی را یادآور شویم.

یکی از اصولی که در انتخاب کفش بهتر است، رعایت شود، در خصوص انتخاب نوع کفش است. برای کت و شلوار کلاسیک بهتر است، از کفش‌های بنددار استفاده کنید.

کفش‌های بی بند، اکثراً در مدل‌های اسپرت هستند، و گزینه مناسبی برای کت و شلوار اداری محسوب نمی‌شوند.

در خصوص رنگ کفش هم باید بگوییم: اگر کت شلوار پرسنل از رنگ سرمه‌ای تیره و یا کمی روشن بود، می‌توانید به غیر از کفش مشکی از رنگ قهوه‌ای نیز استفاده کنید.(برای آموزش ست کردن کفش با کت و شلوار، اینجا کلیک کنید)

انتخاب ست‌های خاص، باعث متمایز شدن لباس فرم پرسنل مجموعه شما نسبت به شرکت‌های دیگر می‌شود.

کفه‌های کفش

در انتخاب کفش اداری دقت کنید از کفش‌هایی که کفه آنها چرم طبیعی باشد انتخاب نکنید. کفش‌هایی با کفه‌های چرم که وزن زیادی دارد. و برای پوشیدن طولانی مدت مناسب نیستند.

کفش‌هایی با کفه‌های پیو که وزن کمتری دارند و نرم تر هستند،  باعث می‌شوند، افراد برای ساعت طولانی پا درد نگیرند.استفاده از اکسسوری

با کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن، می‌توان از اکسسوری مناسب هم استفاده کرد. استفاده از اکسسوری در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی در ایران خارج از عرف می‌باشد. ولی در بعضی شرکت‌های خصوصی که به صادرات مشغول هستند و با شرکتهای خارجی در تماس هستند از کراوات استفاده میکنند.

برای کراوات پرسنل بهتر است، جنس‌های پلی استر استفاده شود. جنسهای ۱۰۰%پلی استر دوام زیادی دارند. و بعد از چند بار شستشو دیرتر خراب می‌شود.

در خصوص رنگ کراوات‌ها هم باید به رنگ پیراهن دقت شود، و بعد از آن کراوات مناسب انتخاب شود.
مجموعه گارنو با داشتن بیش از نیم قرن سابقه در تلاش است، بتواند با ارائه مطالب و مقاله‌های مفید و کاربردی به افرادی که به جزئیات دقت می‌کنند کمک کند.

به همین جهت در مورد کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن  و خیلی موضوعات دیگر مقاله‌های زیادی تولید کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت وبلاگ از موارد دیگر نیز بازدید کنید.

پوشاک گارنو امیدوار است که توانسته باشد در انتخاب بهتر به شما کمک کرده باشد.

چنانچه سؤالی در خصوص پوشاک مردانه داشتید اینجا کلیک کنید.

 

((هدف گارنو درخشیدن در تاریکی ست))

دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر

جهت همکاری با ما، خرید عمده و یا و خرید تکی پوشاک مردانه تولید شده توسط گروه تولیدی گارنو اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

1 دیدگاه دربارهٔ «کت شلوار اداری سرمه‌ای روشن»

  1. بازتاب: کت و شلوار سرمه ای راه راه -بهترین وخاص ترین کت و شلوار سال

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر

جهت همکاری با ما، خرید عمده و یا و خرید تکی پوشاک مردانه تولید شده توسط گروه تولیدی گارنو اطلاعات تماس خود را وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.