انواع پیراهن مردانه

گروه تولیدی بازرگانی پوشاک گارنو یکی از قدیمی ترین مجموعه های تولید پوشاک در ایران با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت می باشد. گروه گارنو با استفاده از خدمات کارشناسان خبره در امر طراحی و با الهام از آخرین استانداردها و مدل های جهانی و بومی و همچنین با دارا بودن کارکنان حرفه ای و با تجربه همواره سعی در تولید پوشاک براساس سلیقه و فرهنگ ایرانی و مطابق با جدیدترین مدلهای روز نموده است . گروه گارنو بر اساس فلسفه مشتری محوری و آئین دوست یابی به عنوان هدف همیشگی و اصلی خود فضایی کم نظیر و صمیمی را جهت ارائه خدمات خاص به مشتریان ایجاد نموده که حضور در آن می تواند تجربه ای متفاوت برای شما باشد.

محصولات این گروه نیز در ده ها فروشگاه و مراکز عمده فروش دیگر در نقاط مختلف ایران به عنوان نماینده و یا مشتری عرضه میشود.

انواع پیراهن مردانه

در زیر میتوانید لیستی از پیراهن های مردانه تولید شده توسط مجموعه تولیدی گارنو را مشاهده بفرمایید با کلیک بر روی هر تصویر سایز بزرگ آن را می توانید مشاهده کنید.
در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

خرید عمده کت و شلوار

درصورتی که قصد خرید عمده انواع کت و شلوار تولید شده توسط گروه تولیدی گارنو را دارید کافیست با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم جهت دریافت نمایندگی یا خرید عمده بهترین کت و شلوار های ایرانی به شما ارائه دهیم.

02188481970 - 02188481801